EnglishGermanPolish
EnglishGermanPolish

Upalny Sierpień

Domki i pokoje
200m od morza

Upalny Sierpień

Domki i pokoje
200m od morza

Wakacje Sierpień

SUPER OFERTA:
Cena 209 zł / doba / 2 osoby

Projekt-bez-tytulu-2023-03-01T163143.331-1024x1024

Zapraszamy do zakwaterowania w parterowym domku drewnianym. Domek składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz sypialni.

Pakiet zawiera:

  • nocleg w domku (parterowym) dla dwóch osób dorosłych 
  • bon o wartości 100 PLN do wykorzystania na kolejny pobyt
  • korzystanie z rowerów (wg dostępności)

Oto wyposażenie domku:

  • pokój dzienny zawiera rozkładaną dwuosobową sofę z kompletem pościeli, stół z krzesłami oraz telewizor,
  • aneks kuchenny wyposażony jest w elektryczną płytę dwupalnikową, lodówkę, zlewozmywak, czajnik elektryczny, zestaw garnków, naczynia stołowe i sztućce,
  • w sypialni znajdują się dwa łóżka jednoosobowe z kompletem pościeli oraz szafa,
  • łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, umywalkę oraz toaletę

Dodatkowo, domek posiada zadaszony taras z kompletem mebli ogrodowych.

Dodatkowe opłaty i kaucje

KAUCJA W dniu przyjazdu i zameldowania Gość wpłaca kaucję zwrotną w wysokości 200 zł w gotówce  tytułem zabezpieczenia kosztów ewentualnych zniszczeń powstałych z jego winy. Kaucja jest zwracana w dniu wymeldowania, po sprawdzeniu stanu wyposażenia i urządzeń technicznych w zajmowanym domku lub pokoju.

OPŁATA KLIMATYCZNA Opłata klimatyczna nie jest wliczona w cenę. Wysokość opłaty klimatycznej wynosi 2,80 zł osoba/doba.  Opłata pobierana jest przy zameldowaniu, płatność gotówką.

OPŁATA ZA MIEJSCE PARKINGOWE Parking na sąsiedniej posesji niestrzeżony – płatny 10 zł doba/auto

OPŁATA ZA PSA – 20 zł / doba

Ważne informacje

Zakwaterowanie odbywa się od godz. 15:00, wymeldowanie do godziny 10:00, ewentualne prośby o zmianę tych godzin prosimy uzgadniać z biurem lokalnym. W razie pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Akceptujemy wyłącznie psy, podstawowym warunkiem przyjęcia pod nasz dach czworonoga jest zgłoszenie przyjazdu ze zwierzęciem w momencie rezerwacji. To konieczność, wynikająca z ograniczonej liczby pokoi przeznaczonych do pobytu zwierząt. Nieuprzedzeni o towarzyszących Gościom zwierzętach, możemy nie zapewnić wolnego pokoju i nie wyrazić zgody na pobyt zwierzęcia. W przypadku  braku zgłoszenia pobytu ze zwierzęciem możemy odmówić zakwaterowania i zwrotu zaliczki. Opłata za psa – 20 zł/doba.