Regulamin pobytu z psem
Regulamin pobytu z psem

Regulamin pobytu z psem

Warunki przyjęcia

Podstawowym warunkiem przyjęcia pod nasz dach czworonoga jest zgłoszenie przyjazdu Gościa ze zwierzęciem w momencie rezerwacji. To konieczność, wynikająca z ograniczonej liczby pokoi przeznaczonych do pobytu zwierząt. Nieuprzedzeni o towarzyszących Gościom zwierzętach, możemy nie zapewnić wolnego pokoju i nie wyrazić zgody na pobyt zwierzęcia. W przypadku  braku zgłoszenia pobytu ze zwierzęciem właściciel może odmówić zakwaterowania i zwrotu zaliczki.

Pobyt zwierzęcia warunkowany jest posiadaniem jego książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami i poświadczeniem odrobaczenia. Nie przyjmujemy zwierząt chorych.

W obawie o bezpieczeństwo naszych Gości oraz innych zwierząt przebywających na terenie Laguny, nie przyjmujemy również psów ras uznawanych za agresywne ani psów agresywnych  w stosunku do innych zwierząt oraz ludzi.

Opłata

Opłata za pobyt zwierzęcia wynosi 20 zł za dobę.

Hałas i zakłócenia

Twój pies nie może przeszkadzać  innym  Gościom przebywającym na terenie obiektu. Prosimy upewnić się, że Twój pupil nie sprawia hałasu w szczególności w nocy. W przypadku powtarzających się kilkakrotnie skarg ze strony innych Gości, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia zwierzęcia z obiektu na koszt jego właściciela.

Higiena i czystość

Proszę nie pozwól kłaść się psu na łóżkach. Zwierzęta nie są akceptowane w łazienkach. Gdy zwierzę zabrudzi pokój lub pomieszczenia ogólnodostępne w jakikolwiek sposób – Ty, jako właściciel będziesz odpowiedzialny za posprzątanie po nim.

Teren otaczający pensjonat służy Tobie jak i innym Gościom do wypoczynku, nie pozwól
by Twój pupil urządził z niego swoją toaletę – jako właściciel jesteś zobowiązany do posprzątania odchodów po swoim podopiecznym.

Odpowiedzialność

Jako właściciel jesteś odpowiedzialny za wszelkie szkody i zanieczyszczenia spowodowane przez swojego zwierzaka. Koszty za spowodowane przez zwierzę szkody ponosi jego opiekun.

Twój pies musi być nadzorowany przez cały czas w ciągu pobytu na terenie Laguny. Aby pokazać szacunek dla innych Gości, prosimy, aby zawsze trzymać psa na smyczy. Zabrania się wprowadzania zwierząt do ogólnodostępnej kuchni oraz na plac zabaw dla dzieci.

Nie zostawiaj swojego pupila w pokoju dłużej, niż to wynika z jego indywidualnych potrzeb fizjologicznych. W przypadku gdy będziemy mieli uzasadnione podejrzenia, że pozostawione w pokoju zwierzę zakłóca pobyt innych Gości, niszczy mienie obiektu, bądź może spowodować sytuację zagrożenia dla siebie bądź innych Gości, będziemy kontaktować się z Tobą w celu rozwiązania problemu. Gdy kontakt będzie niemożliwy, zastrzegamy sobie możliwość wejścia do pokoju Gościa
i usunięcia zwierzęcia z obiektu.